Kupując samochód, decydujesz się na lepszy model, ponieważ chcesz, by służył Tobie wiele lat i zapewniał bezpieczeństwo oraz satysfakcję. Podobnie jest z klimatyzacją.

Na rynku znajdziesz wiele różnych klimatyzatorów. Wybierz taki, który faktycznie będzie służyć Tobie wiele lat, będzie cichy i energooszczędny, zapewni Tobie świeże powietrze i komfort użytkowania.

Klimatyzatory Midea właśnie takie są. A ponieważ zdajemy sobie sprawę, że koszt zakupu nie jest najniższy, dajemy możliwość (poprzez swoich partnerów biznesowych) zakupów na raty. Teraz na raty możesz rozłożyć nie tylko zakup urządzenia, ale także koszt montażu.

Raty na urządzenia Midea to:

  • raty z atrakcyjnym oprocentowaniem - o szczegóły zapytaj wybranego Instalatora (patrz Punkty sprzedaży na raty),
  • kwota kredytu od 100 do 40 000 zł,
  • raty od 3 do 60 miesięcy,
  • możliwość łączenia dochodów kredytobiorcy z różnych źródeł,
  • raty nie tylko na zakup sprzętu, ale także na usługę montażu.

 

* Kwota i okres kredytowania zależy od ustaleń pomiędzy klientem a wybranym instalatorem.


Umowa sprzedaży zawierana jest pomiędzy wybranym instalatorem a klientem. Za zobowiązania wynikające z umowy sprzedaży oraz za usługę instalacyjną odpowiada wobec klienta wyłącznie wybrany instalator. Umowa kredytowa, na podstawie której udzielane są raty zawierana jest pomiędzy  BGŻ BNP Paribas S.A. a klientem. Za zobowiązania wynikające z umowy kredytowej wobec klienta odpowiada wyłącznie BGŻ BNP Paribas S.A., z siedzibą w Warszawie.