Dlaczego warto kupić klimatyzator marki Midea?

1. Ekologiczne i energooszczędne

Wszystkie nasze urządzenia klimatyzacyjne spełniają unijne wymogi dotyczące efektywności energetycznej. Zgodnie z założeniami dyrektywy na 2014 r., klimatyzatory Midea uzyskują efektywność energetyczną powyżej klasy energetycznej A++.

Ciekawostka: w urządzeniu Mission dzięki zastosowaniu inteligentnej technologii przełączania urządzenia w tryb ECO zyskujemy 60% oszczędności energii poprzez zmniejszenie zużycia prądu.

2. Klimatyzacja na każdą kieszeń

Oferujemy najwyższą jakość w rozsądnej cenie. Duży wybór jednostek wewnętrznych pozwala na dopasowanie produktu nie tylko do indywidulanych potrzeb klienta, ale także do zasobności jego portfela.

Ciekawostka: oferujemy zakup klimatyzacji na raty (oprocentowanie 0%) – wystarczy  kontaktować się z jednym z naszych  Partnerów. Zakup na raty pozwala cieszyć się wygodą i komfortem bez nadwyrężenia domowego budżetu.

 

3. Wysoka jakość

Midea jest liderem technologii i innowacyjnych rozwiązań klimatyzacyjnych, urządzenia wykonane są z najwyższej jakości materiałów, z zachowaniem najwyższych standarów.

Ciekawostka: jesteśmy pewni jakości oferowanych urządzeń, dlatego dajemy aż 7-letnią gwarancję od producenta.                        

4. Elegancki wygląd

Jednostki klimatyzacyjne Midea dopasowują się idealnie do różnych aranżacji wnętrz. Dzięki subtelnym, opływowym kształtom gwarantują naturalne dopasowanie niezależnie od miejsca montażu.

Ciekawostka: seria klimatyzatorów Blanc inspirowana morską falą, posiada nietuzinkowy i opływowy kształt, który z pewnością dopełni wystrój każdego wnętrzna.

5. Wielofunkcyjność

Nasze urządzenia posiadają nie tylko funkcję chłodzenia, ale są też doskonałym źródłem ciepłego powietrza, co pozwala na ich użytkowanie przez cały rok.

Ciekawostka: jednostki zewnętrzne typu split dostępne są również w wersji do pracy jako jedyne źródło ciepła z gwarancją pracy do -15°C.

6. Czyste, zdrowe i świeże powietrze

Midea wykorzystuje najnowocześniejsze technologie, które redukują skalę zanieczyszczenia powietrza oraz pochłaniają przykre zapachy.

Ciekawostka: jednostki wewnętrze z serii Blanc posiadają filtry o wysokiej gęstości, które neutralizują brzydkie zapachy oraz usuwają kurz i pyłki do 80%. Jest to idealne rozwiązanie dla alergików.

7. Lepsze samopoczucie

Nasze urządzenia zapewniają komfortowe warunki ciszy i spokoju nawet podczas snu.

Ciekawostka: klimatyzatory z serii Mission posiadają funkcję "nie przeszkadzać". Opcja ta pozwala aby klimatyzator automatycznie wyłączył wyświetlacz w panelu, zmniejszył głośność pracy i natężenie nawiewu.

8. Cicha praca

klimatyzatory Midea wyposażone są w tryb „cicha praca” dzięki czemu możemy cieszyć się świeżym powietrzem bez zbędnego hałasu.

Ciekawostka: w klimatyzatorze Mission, dzięki zaledwie jednemu przyciskowi można wyłączyć podświetlenie i dźwięk klimatyzatora, co zapewni komfortowe warunki w pomieszczeniu.

9. Prosta obsługa

każdy użytkownik z łatwością może sam ustawić tygodniowy programator pracy, nastawiać odpowiednią temperaturę czy kierunek nawiewu.

Ciekawostka: dzięki specjalnej aplikacji MideaCloud (Midea Smart app), użytkownik klimatyzacji Midea może nią sterować z dowolnego miejsca na świecie, za pośrednictwem komputera czy telefonu.

10. Łatwe czyszczenie

klimatyzatory Midea są skonstruowane w taki sposób, aby można było je w łatwy i prosty sposób konserwować oraz czyścić bez używania specjalnych narzędzi.

Ciekawostka: odpowiednia konserwacja urządzeń pozwala obniżyć koszty zużycia energii i utrzymać optymalną wydajność pracy. Zaleca się dokonywanie przeglądów instalacyjno-konserwatorskich raz na pół roku