DOM Z PODDASZEM 160m²

Kamila (37 lat) , Jacek (41 lat),

Zosia (8 lat), Bartek (12 lat)

Gorzów Wielkopolski

 

MIESZKANIE:

4-osobowa rodzina mieszka na jednym z osiedli domków jednorodzinnych w Gorzowie Wielkopolskim. To dom z wykorzystanym poddaszem, gdzie znajdują się pokoje dla dzieci, gości oraz sypialnia rodziców. Dom ma swój garaż oraz kotłownię.

ROZWIĄZANIE: 

Marzeniem rodziców od zawsze było posiadanie klimatyzacji. Szczególnie w górnej części domu, gdzie latem temperatury są bardzo wysokie. Zamontowano więc jednostki klimatyzacyjne Midea w sypialni rodziców oraz pokojach dzieci, w salonie połączonym z jadalnią i holem. Przed montażem rodzice obawiali się o zdrowie swoich dzieci, które są alergikami. Wybrano więc takie urządzenia z oferty Midea, które posiadają specjalne filtry antyalergiczne oraz usuwają nieprzyjemne zapachy z pomieszczenia.

MONTAŻ: 

Cały system klimatyzacji Midea został podłączony do agregatu zewnętrznego, umieszczonego na tyłach budynku. Kompleksowość: Wymieniony system klimatyzacji został połączony z systemem ogrzewania Nabilaton – pompami ciepła (grzejniki, ogrzewanie podłogowe, ciepła woda użytkowa).

REZULTAT: 

Ekologiczny budynek, spełniający wymogi dyrektywy unijnej ErP.

 
 
Klimatyzator ścienny

MISSION

 
Szczegóły
 
Klimatyzator ścienny

MISSION

 
Szczegóły
 
 
Agregat Zewnętrzny

MULTI

 
Szczegóły