Klimatyzator serii Mission wykorzystujący ekologiczny czynnik chłodniczy R32. Ujmuje prostą formą oraz ponadczasowym designem. Przenosi nas w świat naturalnego piękna i beztroski, a dzięki zaawansowanej technologii możemy się cieszyć idealną harmonią w swoim domu.

Wydajność nominalna
[kW]
2,5 2,9
Poziom hałasu
[dB]
20/24/31/39

Wyświetlacz na panelu

Ukryty w panelu przednim wyświetlacz w czytelny sposób informuje o ustawionej temperaturze nadmuchiwanego powietrza.

 

Sen bez zakłóceń

Nikt nie lubi jak coś przeszkadza mu podczas snu. Urządzenie  Mission wyposażone jest w funkcję, dzięki której będziesz czuć się komfortowo. Jeden przycisk wystarczy,  aby zmniejszyć głośność pracy klimatyzatora oraz natężenie nawiewu.

 

Nowoczesny design

Niepowtarzalny kształt agregatu zewnętrzego nawiązującego do linii diamentów, powoduje, że estetyka Twojego domu zostanie zachowana.

 

Sterowanie WiFi

Dzięki niewielkiemu przełącznikowi (wielkości USB) w dowolnym momencie można dodać funkcję serowania WiFi, umożliwiającą kontrolę klimatyzatora za pomocą np. tabletu czy smartphona.

 

Turbo chłodzenie

Wracasz do domu po całym dniu pracy i marzysz o pełnym odpoczynku. Funkcja Turbo pozwala na osiągnięcie  efektu komfortowych warunków  powietrza w pomieszczeniu w bardzo krótkim czasie.

 

Funkcja ECO

Dzięki zastosowaniu inteligentnej technologii przełączania urządzenia w tryb ECO zyskujesz 60% oszczędności energii poprzez zmniejszenie  zużycia prądu.

NOWOŚĆ! 

Dostępna jest wersja MISSION Extreme - z funkcją grzania do -30°C.

Mission Extreme nie dopuszcza do strat ciepła przy bardzo niskich temperaturach na zewnątrz. To połączenie komfortowych warunków i nowoczesnego designu w pomieszczeniach Twojego domu lub biura.

Nazwa parametru Jednostka Wartość
1 Wydajność nominalna - chłodzenie kW 2,5
2 Wydajność nominalna - grzanie kW 2,9
3 Poziom hałasu dB 20/24/31/39
4 SEER 8,2
5 SCOP 4,6
6 Zasilanie V/faza/Hz R32, 220-240/1/50
7 Jednostka wewn. wysokość mm 305
8 Jednostka wewn. szerokość mm 795
9 Jednostka wewn. głębokość mm 185
10 Waga jedn.wewn. kg 8,3