Seria Solar - ekologiczny system klimatyzacyjny, wzbogacony o panel solarny jako dodatkowe źródło zasilania, to gwarancja komfortowych warunków przy maksymalnej oszczędności energii. Prosta, geometryczna forma oraz wysoka jakość wykończenia sprawia, że klimatyzator  idealnie wpasowuje się w przestrzeń podkreślając prestiż wnętrz strefy spotkań, pracy czy odpoczynku.

Wydajność nominalna
[kW]
3,5 4,1
Poziom hałasu
[dB]
30/36/42

Solar Inverter 3 Generacji

Solar został zaprojektowany, by maksymalnie wykorzystać to co daje nam słońce. Proekologiczne rozwiązania stosowane przez Midea są krokiem w stronę lepszej przyszłości i szansą na ekologiczne rozwiązanie do Twojego domu. 

 

Niskie rachunki

Technologia Solar oznacza to dużo niższe koszty w porównaniu z innymi klimatyzatorami, dlatego nie musisz martwić się wysokimi rachunkami za energię.

Prosta instalacja

Zastanawiasz się gdzie to wszystko zamontować, czy wiąże się to z przebudową Twojego królestwa? Bez obaw, system Midea Solar łatwo się montuje jak standardową klimatyzację, zaś panel fotowoltaniczny możesz śmiało umieścić na dachu czy na jednostce zewnętrznej. To idealne rozwiązanie dla każdego typu budynku - mieszkania w bloku, domu czy biurowca. 

Tryb ECO

Wystarczy nacisnąć 1 przycisk, by system klimatyzacji przełączyć w tryb korzystania z energii słonecznej. Dzięki zastosowaniu inteligentnej technologii przełączania urządzenia w tryb ECO zmniejszamy zużycie prądu do minimum.

 

Inteligentne sterowanie

Twój klimatyzator sam Inteligentny sterownik zarządzania energią kontroluje priorytet korzystania z baterii słonecznych, następnie akumulatorów, a na końcu zasilania prądem. Dzięki temu, zużycie energii, a tym samym i koszty eksploatacji są zminimalizowane.

   

 
Więcej informacji na temat urządzenia znajdziesz w karcie produktu.

Nazwa parametru Jednostka Wartość
1 Wydajność nominalna - chłodzenie kW 3,5
2 Wydajność nominalna - grzanie kW 4,1
3 Poziom hałasu dB 30/36/42
4 SEER 6,8
5 SCOP 4,0
6 Zasilanie V/faza/Hz 230/1/50
7 Jednostka wewn. wysokość mm 280
8 Jednostka wewn. szerokość mm 835
9 Jednostka wewn. głębokość mm 198
10 Waga jedn.wewn. kg 8,7
11 Jednostka zewn. wysokość mm 558
12 Jednostka zewn. szerokość mm 810
13 Jednostka zewn. głębokość mm 310
14 Waga jedn. zewn. kg 38

Pliki do pobrania: