Smog

[ SMOG NIE TAKI STRASZNY]

  

 

Aktywny tryb życia, zdrowe posiłki, czy wszystko co z ECO związane to czynności, które w ostatnim czasie stały się bardzo popularne. Dlaczego więc nie dbamy o jakoś powietrza w domu, skoro jest ona równie ważna co dostarczanie organizmowi potrzebnych witamin i minerałów oraz odpowiedniej dawki ruchu? Kurz, pył, roztocza oraz inne alergeny unoszące się w powietrzu niekorzystnie wpływają na jego jakość, dlatego warto zastanowić się nad zakupem oczyszczacza powietrza z jonizatorem.

Run

Astma oskrzelowa, zapalenie błony śluzowej jamy nosowej i gardła, nadciśnienie tętnicze, niewydolność serca, zaburzenia przebiegu ciąży, a także bóle głowy, bezsenność oraz wiele więcej problemów zdrowotnych powstaje z powodu zanieczyszczenia powietrza. Smog jest drugim po paleniu tytoniu czynnikiem warunkującym występowanie chorób układu oddechowego.

  

[ Pył zawieszony PM10 ]

 

Pył PM10 to cząstki wielkości jednej piątej grubości ludzkiego włosa, które mogą docierać do górnych dróg oddechowych i płuc, wywołując różne reakcje np. kaszel, trudności z oddychaniem i zadyszkę, szczególnie w czasie wysiłku fizycznego. Przyczynia się do zwiększenia zagrożenia infekcjami układu oddechowego oraz występowania zaostrzeń objawów chorób alergicznych np. astmy, kataru siennego i zapalenia spojówek.

 

[ Pył zawieszony PM2,5 ]

 

PM2,5 to bardzo drobne cząstki o średnicy mniejszej niż 2,5 mikrometra, które mogą docierać do górnych dróg oddechowych, płuc, a nawet przenikać do krwi! Długotrwałe wdychanie powoduje wzrost liczby zgonów z powodu chorób układu oddechowego oraz układu krążenia. Przyczynia się także do wzrostu nagłych przypadków hospitalizacji (napady astmy, ostra reakcja układu oddechowego, osłabienie czynności płuc).

 

 PAMIĘTAJ: W ciągu 1 minuty od wdechu, najmniejsze cząsteczki pyłów docierają poprzez krwioobieg do naszych najdalszych narządów (nerek, wątroby, mózgu, serca) oraz tkanek.

 

 OCZYSZCZACZ POWIETRZA NOXA

 

  

Oczyszczacz

 Model NXAP-20M-BD

Info

 

 Filtr

 

 

[ JONIZATOR ]

pomieszczeniach, w których działają oczyszczacze powietrza z jonizatorem sprawnie usuwane są nieprzyjemne zapachy, nasz organizm szybciej wypoczywa,  lepiej śpimy, a oddychanie staje się przyjemniejsze. Oczyszczacz powietrza Noxa wyposażony jest w jonizator, który uwalnia jony dodatnie i ujemne eliminując nieprzyjemne zapachy, kurz, dym oraz alergen zapewniając świeże, zdrowe powietrze w pomieszczeniu.

 

Zobacz kartę produktu

Zobacz ulotkę informacyjną

 

 

 

 

 Zobacz film reklamowy: 

YT