[ Midea na Igrzyskach Olimpijskich w Rio 2016 ]

 

Cały świat obserwuje zmagania sportowców podczas Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro. Sportowy klimat Brazylii, adrenalina, emocje, radość i porażka towarzyszą każdemu, kto kibicuje swojej drużynie.

Odpowiedni klimat na igrzyskach zapewnia również Midea. Światowy lider w branży klimatyzacyjnej i wentylacyjnej, został jedynym dostawcą urządzeń do każdego nowego obiektu sportowego w Centrum Olimpijskim w Rio. Systemy Midea zostały zainstalowane na pięciu stadionach, basenie, w centrach treningowych oraz w studiach komentatorskich. W każdym obiekcie zostały zainstalowane jednostki V5X z serii VRF, które dzięki zaawansowanej technologii DC Inwerter, zapewniają wysoką wydajność przy niskim zużyciu energii.

Mapa obiektów sportowych w Rio

 

Jest to kolejny raz, kiedy Midea towarzyszy sportowcom. W 2014 roku podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej, rozwiązania Midei zostały zainstalowane w 75% obiektów przygotowanych na to wydarzenie. Ponadto Midea jest partnerem Światowej Federacji Pływackiej FINA i w 2015 r. była oficjalnym sponsorem Mistrzostw Świata w pływaniu.

 

Urządzenia Midea zostały zainstalowane w obiektach:

1

Velodrom

V5X VRF, Mini VRF, Chiller

2

Basen olimpijski

V5X VRF

3

Stadion do gry w hokeja na trawie

V5X VRF

4

Boisko do piłki ręcznej

Mini VRF, Chiller

5

Obiekt spotrowy dla florecistów

V5X VRF, Mini VRF, Chiller, Rooftop

6

Kort tenisowy

Chiller

7

Główne Centrum Telewizyjne

Chiller

8

Główne Centrum Prasowe

V5X VRF, Chiller

9

Hotel dla Mediów

Chiller

10

Biuro dla Mediów

V5X VRF

11

Pierwsze Centrum Treningowe

V5X VRF, Chiller

12

Drugie I Trzecie Centrum Treningowe   

V5X VRF