Już teraz wypełnij Formularz Zgłoszeniowy!  

 

Szkolenia techniczne dedykowane są dla osób montujących i/lub serwisujących urządzenia klimatyzacyjne Midea.
W sezonie 2019/2020 oferujemy Państwu cykl certyfikowanych szkoleń online*:

  • MIDEA SERIA HOME, MULTI oraz BUSINESS                                            
  • MIDEA SERIA VRF  
  • ZAAWANSOWANE MOŻLIWOŚCI STEROWANIA HVAC
  • PODSTAWY MONTAŻU KLIMATYZACJI NOWOŚĆ!!        

Część teoretyczną szkoleń, które do tej pory odbywały się stacjonarnie w biurach naszej firmy, będzie można odbyć za pośrednictwem profesjonalnej platformy do prowadzenia webinarów.   

Osoby, które odbędą szkolenie online, będą miały możliwość uczestniczyć w szkoleniu stacjonarnym w nowym sezonie szkoleniowym (od września 2020) pokrywając tylko różnicę w cenie (odpowiednio 200 zł brutto dla RAC i 150 zł brutto dla VRF).

Harmonogram szkoleń Midea

Specjalnie dla tych z Państwa, którzy przystąpili do szkolenia MIDEA w minionym sezonie, przygotowaliśmy możliwość przedłużenia certyfikatu. Aby przedłyżyć certyfikat, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie szkolenia.midea-electric.pl

 

*Szkolenia są odpłatne. O terminie szkolenia decyduje kolejność zgłoszeń. Formularz Zgłoszenia jest dostępny w bocznym menu. Warunkiem odbycia szkolenia jest wypełnienie formularza. W przypadku zgłoszenia chęci przedłużenia certyfikatu, należy wypełnić Formularz Zgłoszenia i wybrać opcję: Przedłużenie certyfikatu. Przed wypełnieniem formularza prosimy o zapoznanie się z regulaminem szkoleń. 

 

UWAGA! Przedłużenie certyfikatu jest możliwe wyłącznie w ciągu 30 dni od wygaśnięcia poprzedniego. Szczegółowe warunki przedłużenia certyfikatu znajdują się w Harmonogramie szkoleń.

 


 Wszelkie dodatkowe zapytania w sprawie szkoleń prosimy kierować na adres e-mail:

szkolenia@zymetric.pl