Specjalista ds. Sprzedaży i Logistyki

Miejsce pracy: Marki k. Warszawy

Główne obowiązki:

  • koordynacja i wsparcie w realizacji planu sprzedażowego w regionie
  • obsługa zamówień i fakturowanie
  • realizacja zadań logistycznych
  • przygotowywanie analiz sprzedażowych

 Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
  • samodzielność w działaniu
  • dobra organizacja pracy
  • znajomość środowiska ERP i pakietu Office
  • znajomość angielskiego w stopniu bardzo dobrym (kontakty z Partnerami zagranicznymi)

  Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • dynamiczną pracę w rozwijającej się firmie
  • miłą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres praca@zymetric.pl z dopiskiem "Logistyka".

Prosimy o dopisanie do przesłanych aplikacji następującej klauzuli:

Jeżeli przesłane dokumenty zawierają inne dane niż te wskazane w art. 221 Kodeksu pracy:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przekraczających zakres danych wskazanych w art. 221 Kodeksu pracy, przez Zymetric Sp. z o.o. z siedzibą w Markach w celach rekrutacyjnych.

Jeżeli chcą Państwo brać udział w dalszych procesach rekrutacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zymetric Sp. z o.o. na potrzeby mojego udziału w innych procesach rekrutacji.