ZYMETRIC Sp. z o.o. jest Generalnym Przedstawicielem marki Midea w Polsce.

To jeden z najważniejszych i największych graczy na polskim rynku klimatyzacji i wentylacji.

 O Zymetric w 2 minuty - zobacz jak wspólnie zmieniamy oblicze HVAC >>>

 

[ OBSZAR DZIAŁALNOŚCI ]

Zymetric to przede wszystkim doświadczony dystrybutor urządzeń i rozwiązań HVAC. Dzięki rozbudowanej, ogólnopolskiej sieci sprzedaży, Zymetric dostarcza niezawodne systemy klimatyzacyjne do polskich domów, biur, budynków handlowych, przemysłowych oraz obiektów użyteczności publicznej.

Ponadto Zymteric Sp. z o.o.  zapewnia profesjonalne wsparcie projektowe i inwestycyjne, poparte licznymi referencjami w Polsce i na świecie.

 [ LOKALIZACJA ]

Siedziba firmy, wraz z magazynem, centrum serwisowym i szkoleniowym znajduje się w Markach, pod Warszawą. Taka lokalizacja pozwala na ekspresowe wywiązywanie się ze wszystkich zobowiązań wobec partnerów oraz klientów.

Zymetric posiada 11 oddziałów regionalnych w całej Polsce, dzięki czemu aktywnie wspiera rynek HVAC w całym kraju.

 [ URZĄDZENIA ]

ZYMETRIC Sp. z o.o. dystrybuuje urządzenia klimatyzacyjno-wentylacyjne marki Midea. To wiodąca marka na rynku HVAC, czego potwierdzeniem są liczne certyfikaty, nagrody i referencje z całego świata. Koncern Midea od zawsze stawiał na wysoką jakość i najwyższą technologię, dlatego produkty tej marki nie mają sobie równych na rynku pod względem komponentów, parametrów technicznych i nowoczesnych rozwiązań technologicznych. 

 [ PROFESJONALNA KADRA ]

Firma ZYMETRIC zatrudnia doświadczonych Doradców Techniczno-Handlowych w całej Polsce – stacjonują oni w największych polskich miastach. Ponieważ są to specjaliści mobilni, mogą bez problemu dojechać do klienta w każdym miejscu w Polsce. Doradcy Techniczno-Handlowi ZYMETRIC przechodzą systematyczne szkolenia techniczne i reprezentują najwyższy poziom wiedzy na temat urządzeń i proponowanych rozwiązań.