ZYMETRIC Sp. z o.o. - Generalnym Przedstawicielem marki Midea w Polsce.

Jeden z najważniejszych i największych graczy na polskim rynku klimatyzacji i wentylacji.

O Zymetric w 2 minuty - zobacz jak wspólnie zmieniamy oblicze HVAC >>>

OBSZAR DZIAŁALNOŚCI

Zymetric to przede wszystkim doświadczony dystrybutor urządzeń i rozwiązań HVAC. Dzięki rozbudowanej, ogólnopolskiej sieci sprzedaży, Zymetric dostarcza niezawodne systemy klimatyzacyjne do polskich domów, biur, budynków handlowych, przemysłowych oraz obiektów użyteczności publicznej.
Ponadto Zymetric zapewnia profesjonalne wsparcie projektowe i inwestycyjne, poparte licznymi referencjami z Polski i świata.

LOKALIZACJA

Siedziba firmy, wraz z magazynem, centrum serwisowym i szkoleniowym znajduje się w Markach, pod Warszawą. Taka lokalizacja pozwala na ekspresowe wywiązywanie się ze wszystkich zobowiązań wobec partnerów oraz klientów.
Zymetric posiada 11 oddziałów regionalnych w Polsce, dzięki czemu aktywnie wspiera rynek HVAC w całym kraju.

URZĄDZENIA

ZYMETRIC dystrybuuje urządzenia klimatyzacyjno-wentylacyjne marki Midea. To wiodąca marka na rynku HVAC, czego potwierdzeniem są liczne certyfikaty, nagrody i referencje z całego świata. Koncern Midea od zawsze stawiał na wysoką jakość i najwyższą technologię, dlatego produkty tej marki nie mają sobie równych na rynku pod względem komponentów, parametrów technicznych i nowoczesnych rozwiązań technologicznych. 

PROFESJONALNA KADRA

Firma ZYMETRIC zatrudnia doświadczonych Doradców Techniczno-Handlowych w całej Polsce. Doradcy przechodzą cykliczne szkolenia techniczne, dzięki czemu reprezentują najwyższy poziom wiedzy na temat urządzeń i proponowanych rozwiązań HVAC.