Już jest! Midea proponuje nowe urządzenie Mission XTREME

z funkcją grzania do -30°C.

 

Klimatyzatory z serii Mission Xtreme działające w trybie grzania, nie dopuszczają do spadku temeratury wewnątrz budynku, gdy na zewnątrz jest nawet poniżej -30°C! To połączenie komfortowych warunków i nowoczesnego designu w pomieszczeniach Twojego domu lub biura.

Urządzenia przeznaczone są do pracy całorocznej. Dzięki zamontowanej w jednostkach zewnętrznych grzałce tacy skroplin oraz funkcji inteligentnego defrostu, system gwarantuje wydajną i nieprzerwaną pracę w ekstremalnie niskich temperaturach w okresie zimowym. Dodatkowo, dzięki funkcji dostępnej w trybie grzania, możliwe jest utrzyanie temperatury dyżurnej w pomieszczeniu na poziomie 8°C. Zabezpiecza to obiekty przed znacznym ich wychłodzeniem podczas dłuższych nieobeczności użytkownika.

Stawiając na ekologiczne rozwiązania dzięki funkcji Gear, Mission Xtreme zapewnia najwyższą efektywność energetyczną i komfort poprzez precyzyjną regulację częstotliwości pracy sprężarki i temperatury nawiewanego powietrza. Teraz sam możesz kontrolować zużycie energii i decydować o maksymalnym poziomie intensywności pracy urządzenia.