Nowa seria urządzeń Everest Ultimate Comfort wykorzystuje innowacyjne rozwiązanie, które jest nie tylko gwarancją komfortu w pomieszczeniu, ale przede wszystkim ochroną użytkowników, polegającą na eliminacji odczucia nieprzyjemnego, chłodnego podmuchu powietrza.

Technologia Inverter Quattro to kombinacja 4 najlepszych funkcjonalności:

  • Gear i iECO - dzięki możliwości regulacji pracy sprężarki oraz temperatury nawiewanego powietrza, użytkownik może kontrolować zużycie energii i decydować o maksymalnym poziomie intensywności pracy urządzenia;
  • Praca w ekstremalnych warunkach - zakres pracy dla temperatur zewnętrznych to -25 ~ +50˚C;
  • Flash Cooling/Heating - wystarczy tylko 30 sekund na schłodzenie/ogrzanie pomieszczenia, niezależnie od warunków panujących na zewnątrz;
  • Bezstopniowa regulacja - szybsze dostosowanie wydajności urządzenia do zapotrzebowania na chłód lub ciepło.

 

Szybkie chłodzenie oraz delikatny podmuch, to kolejne cechy, które wyróżniają serię Everest Ultimate Comfort.

Silky Cool - to specjalnie opracowany system, który gwarantuje delikatność podmuchu. Dzięki tysiącom małych otworów innowacyjnej żaluzji Wind Sprayer, jednolity strumień powietrza staje się rozproszony. Nawet na najwyższym biegu, wypływające z urządzenia powietrze, jest niczym delikatne muśnięcie wiatru.
Cool Boost - komfortowe warunki w pomieszczeniu, to także możliwość równomiernego rozprowadzenia powietrza. Jest to możliwe dzięki funkcji Wide-Angle Airflow pozwalającej na szerokie sterowanie żaluzjami w pionie i poziomie. Różnica ustawienia żaluzji w porównaniu z tradycyjnymi klimatyzatorami dochodzi nawet do 30˚! Dzięki temu, schłodzone powietrze szybko dociera nawet w najdalsze przestrzenie klimatyzowanego pomieszczenia.

 

Kliknij i zobacz więcej!

 

 

Nie czekaj, dowiedz się więcej i zamów!

Dostępne dwa modele o wydajnościach chłodniczych 2.6 oraz 3.5 kW.

 

>>>Pobierz Kartę Produktu<<<