Bądź bezpieczny z klimatyzatorem BLANC. Ten produkt uchroni Cię przed wirusami, bakteriami i wszelkimi zanieczyszczeniami. Jeszcze nie jest za późno, by uzbroić się w TARCZĘ KLIMATYZACYJNĄ. 

Klimatyzator BLANC dzięki swojej zwiększonej funkcjonalności zapewnia komfort na jeszcze wyższym poziomie. Przy tym jest cichy, energooszczędny, elegancki i kompaktowy. Jego unikatowe cechy sprawią, że Twój dom może stać się jeszcze bardziej bezpieczny. 

SUPER JONIZATOR wbudowany w klimatyzator zapewnia świeże i zdrowe powietrze w pomieszczeniu. Wpływ zjonizowanego powietrza na organizm ludzki zależy od rozmiarów jonów i ich biegunowości, koncentracji w powietrzu, a także od własności fizykochemicznych nośników jonów (aerozole, bakterie). Korzystne działanie na organizm wykazują jony małe, zarówno dodatnie jak i ujemne oraz ujemne wszystkich rozmiarów. Podczas pracy klimatyzatora BLANC uwalniane są jony ujemne i małe jony dodatnie eliminując z otoczenia nieprzyjemne zapachy, kurz, dym i pyłki. Super Jonizator powietrza skutecznie wytrąca alergeny, roztocza, pyłki kwiatowe i roślinne. Uwolniony ładunek ujemny przyciąga unoszące się w powietrzu cząsteczki zanieczyszczeń przekazując im swój ładunek ujemy w efekcie czego drobinki przestają unosić się w powietrzu i opadają na ziemię. Jonizując ujemnie powietrze poprawia się nasze samopoczucie, koncentracja, ma to też wpływ antystresowy i regenerujący. W urządzenia klimatyzacyjne z Super Jonizatorem powinni zainwestować alergicy, astmatycy i osoby skarżące się na choroby dróg oddechowych.

FILTR BIO HEPA to zaawansowany system filtracji umożliwiający bardzo dokładne oczyszczenie powietrza poprawiając jego jakość, a tym samym zapewniając większe bezpieczeństwo. Materiał z którego jest wykonany filtr posiada pory o wielkości 0,3µm.  Zastosowanie filtrów HEPA w klimatyzacji pozwala na zatrzymanie 99% pyłu o rozmiarze większym niż 0,3µm co daje efekt sterylizacji i czystości powietrza. Filtr HEPA zatrzymuje również komórki grzybów (w tym pleśń), bakterii do 95% i części wirusów, pozwala zminimalizować ilość mikroorganizmów w powietrzu, co przekłada się na czystość powietrza wydostającego się z klimatyzatora oraz podnosi wydajność i efektywność pracy urządzenia. Po urządzenia tego typu powinny sięgać osoby, które chcą poprawić jakość powietrza w pomieszczeniach oraz alergicy i osoby z obniżoną odpornością. Filtry HEPA stosuje się nie tylko do klimatyzacji domowych, czy oczyszczaczy powietrza, ale również do bardzo wymagających zastosowań, tam gdzie konieczne jest wręcz jałowe powietrze, jak szpitale, obiekty służby zdrowia, elektrownie jądrowe, zakłady przemysłowe produkujące żywność, leki, nowe technologie.

ATEST PZH to certyfikat wydawany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny. Atest zaświadcza, że produkt jest bezpieczny dla zdrowia i życia.

Więcej o nowej funkcjonalności przeczytasz w naszym ARTYKULE EKSPERCKIM.

O pozostałych funkcjach klimatyzatora dowiesz się pobierając KARTĘ PRODUKTU.

Nie obawiaj się instalacji klimatyzatora w czasie pandemii. Nasi Partnerzy stosują wszelkie środki ostrożności, by klienci czuli się komfortowo podczas szybkiej i sprawnej realizacji zlecenia.

Zamówienie można złożyć pisząc na adres: zamowienie@zymetric.pl